שיחה אישית עם היזמת שמאירה את

AFRICA

2021

ימים
שעות
דקות
שניות
הזדרזו להירשם, מספר המקומות מוגבל!

היזמת שמאירה את אפריקה

היזמת החברתית ומייסדת ארגון ״חדשנות: אפריקה״, סיון יערי, מגיעה אלינו לשיחה אישית מעוררת השראה על יזמות ומנהיגות.

 

סיון מגוללת בהרצאתה כיצד הגיעה לאפריקה ביד המקרה, לאחר שעבדה בחברת טקסטיל שהחזיקה כמה מפעלים ברחבי היבשת: 

״העוני שאני חוויתי בישראל לא היה כזה: היה לי מה ללבוש, היה לי מה לאכול, הייתה לי מיטה חמה, ולילדים שפגשתי מחוץ למפעל לא היה כלום, לא היה להם נעליים והיו להם מעט בגדים אם בכלל הם נראו חולים ובתת תזונה לפעמים. האנשים בכפר לא היו בריאים, הילדים לא קיבלו חינוך וכשהגעתי למרפאה ראיתי אנשים שוכבים במיטות מיואשים ומחכים. ביקשתי לדבר עם הרופא, לא היה שם רופא, אז ביקשתי לדבר עם אחות ושאלתי אותה – למה אנשים חולים ולא מקבלים טיפול? היא אמרה שאין להם תרופות ושלחיסונים אין מקרר, והסיבה שאין להם מקרר היא שאין להם חשמל. לכאורה הפתרון פשוט: בואו נספק להם חשמל. אבל לא מדובר בכפר או שניים, מדובר ביבשת של 54 מדינות, שלרוב האוכלוסייה שלה אין גישה למים ולחשמל״

סיון, שלא הייתה מומחית בתחום, החליטה להירשם ללימודים באוניברסיטת קולומביה בניו-יורק שם למדה תואר שני באנרגיה.

כבר בשנה הראשונה כסטודנטית הבינה שהפתרון אינו כל כך מסובך והקימה מיזם מדהים שחולל מהפכה בחיי היום-יום ברחבי אפריקה, ומכתיר את היבשת השחורה כמובילה בתחום ניצול האנרגיה הסולארית למלחמה בעוני ובנחשלות.

המסרים בהרצאתה נוגעים בתחומים רבים המתקשרים עם עולמות תוכן ארגוניים ועסקיים: זיהוי הצורך מתוך החוסר, יזמות בתנאים מאתגרים, וניצול משאבים קיימים לטובת פתרונות שלעיתים נדמה כי היו שם תמיד. סיון תתייחס בהרצאתה להעצמת עובדים, וליכולת להעניק לעובדים כלים מקצועיים ולהאדיר את יכולתם לתרום למטרות הארגון.

הצטרפו אלינו להרצאה מרתקת שבה יסופר כיצד סיון הצליחה להקים מערכת חשמל ומים באפריקה, כיצד הטכנולוגיה הישראלית סייעה לה בהקמת המיזם, וכיצד התושבים הפכו בעצמם ליזמים בתחומים רבים כתוצאה מהבאת החשמל והמים לכפר.

כל אלו הפכו את סיון לשגרירה יוצאת דופן של ישראל, ולדוגמא למופת ליזמות ויצירתיות בלתי מתפשרת שמיטיבה עם כולם וכולן.

Gallery

Social

Review

RADWARE הרצאת אונליין
RADWARE הרצאת אונליין
מרץ 2021
קרא עוד
WOW WOW WOW! Thank you for an amazing, inspirational, emotional and life changing meeting. You proved that we can do anything and everything to change the world – we just need to look down and
EBAY הרצאת אונליין
EBAY הרצאת אונליין
אוקטובר 2020
קרא עוד
" סיון מקסימה והיתה הרצאה מרגשת ומעוררת השראה!"
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה
דצמבר 2017
קרא עוד
"אתמול הייתה ההרצאה המדהימה של סיון יערי באוניברסיטה הפתוחה. חייבת לשתף אתכם שהייתה הצלחה גדולה , הרצאה מעשירה ומעוררת השראה . סיון העבירה את ההרצאה בצורה כובשת , בצניעות ובגובה העיניים. ההרצאה הועברה בקלילות , בהומור ויחד עם זאת גרמה להתרגשות גדולה בקהל."
כי״ל
כי״ל
דצמבר 2019
קרא עוד
"אני חייבת לציין בסיפוק את השבחים שקיבלת מקהל המאזינים על עובדה שלמרות הקשיים האמנת בדרכך ולא ויתרת ועד להגשמת שאיפותייך, על ההרצאה ועל הדרך החיננית שהעברת אותה.. אין ספק שפעילותך מביאה כבוד רב למדינת ישראל ואת מקיימת הלכה למעשה את המשפט שאנו "אור לגויים ".....מאחלת לך שתמשיכי להצליח בדרכך ותתני השראה לאנשים רבים ליצור עתיד טוב יותר לאנושות .

סיון יערי

Find out just why it’s called “the city that never sleeps”, and enjoy the most beautiful beaches of the Mediterranean coast

from $599

3-4 Nights, Airfare | 3-5 Star hotels

אגודות

משתתפות

תאריך

ההרצאה

יום רביעי ה 24.3.2021 בשעה 19:00
הרצאת אונליין בזום

כרטיסים

**סטטוס תשלום דמי הרווחה יבדק מראש ותינתן גישה לאירוע רק למי שזוהו כמשלמי/ות דמי רווחה. 
**מספר המקומות מוגבל, הזדרזו להצטרף. מקומות יינתנו בעדיפות למשלמי דמי רווחה על בסיס כל הקודם זוכה.
**סטודנטים/ות שאינם משלמים דמי רווחה ירכשו בכפתור הרכישה או יסדירו רווחה- להסדרת תשלום רווחה לחצו כאן

משלמי דמי רווחה

חינם

מחיר רגיל

40 ש״ח

הרשמה למשלמי דמי רווחה