אירוע הבכורה של מועדון הכתיבה "בין השורות"

“כישרון זה לא הכל, הטכניקה חשובה לא פחות” 


איך נכתב הסיפור הגדול ביותר בעולם?

האם מה שנכון לפני אלפי שנים נכון גם היום?

מה התבלין הסודי שאפשר להוסיף לכל סיפור כדי להעצים את האימפקט הרגשי שלו?

 

צאו איתנו לאחד מהשיעורים החזקים ביותר בכתיבת אווטליין לסיפור וגלו את הסודות שמאחורי מכות מצרים – וחלק גדול מהסיפורים המצליחים ביותר שסופרו מאז. 

מועדון הכתיבה בין השורותשמח להזמינך לפעילות הבכורה שלו: סדנה מרתקת בה נלמד טכניקה ייחודית שניתן להשתמש בה כעמוד שדרה לסיפור שלנו, וגם להוסיף אותה בסוף כדי להעצים אותו על בסיס הנרטיב המרתק שנבנה סביב מכות מצרים, שמוכר ומזוהה באופן אוניברסלילמי הפעילות מתאימה?


הפעילות
מתאימה לכל מי שיש לו/ה סיפור לספר: לפרנסה או למגירה, לרשתות חברתיות או למחברת השירים, ואפילו לראיון עבודה או פיץלסטארטאפ! ניתן ליישם את הטכניקה כדי להוסיף לכל סיפור נרטיב של גבורה, תקומה, והצלחה כנגד כל הסיכויים. אל תכתבו מילה בלי להכיר את הטכניקה הזאת קודם.

הפעילות מוצעת במחיר אטרקטיבי ביותר למשלמי/ות דמי רווחה!על המנחה


“אומרים שהדרך להצליח בחיים היא להתמקד בדבר אחד, אז בחרתי לא להצליח, לפחות לא לפי מה שאומרים.”

לירון פיין הוא בוגר האוניברסיטה הפתוחה, סופר, תסריטאי, קופירייטר וסטארטאפיסט ישראלי. כתב שישה ספרים שתורגמו לאנגלית, והשיק את המיזם החינמי Israeliwriters.com – המדריך השלם להוצאה עצמית של ספרים באמזון. היה שותף בחברת הסטארטאפ Mobile Dreams, המפתחת אפליקציות לסמארטפונים.
 

בתחילת דרכו עבד כקופירייטר במשרדי פרסום והפך לשותף ומנהל קריאייטיב, ועבד על כתיבת אתרי האינטרנט של הבנקים לאומי למשכנתאות ומזרחי טפחות, ביטוח ישיר, בנק ישראל, רשת עדן טבע מרקט ועוד.

כתב את סדרת הטלוויזיה “דום לב” והיה תסריטאי משנה בהפקת הסדרה “צימרים”, ומשמש כתסריטאי של מרכזי מבקרים בהם: מרכז רבין ברמת אביב, מכון ויצמן ברחובות, מרכזי המבקרים של מחלף המוביל, מקורות, נחלת בנימין, קק”ל אגם החולה ושילה, ועוד.

 

יום שלישי ה-27.4
בין השעות 19:00-20:30

סדנה מעשית בה נלמד טכניקת כתיבה שניתן ליישם בכל סוג של כתיבה, סיפור סיפורים ודיבור מול קהל

הסדנה תתקיים במתכונת מקוונת
באפליקציית Zoom

מקומות מוגבלים, מחיר אטרקטיבי במיוחד למשלמי/ות דמי רווחה!