ימים
שעות
דקות
שניות

טכנולוגיה וקיימות
לצד חדשנות ומובילות
עם סיון יערי
בהרצאה מרתקת
לרגל יום האישה

לרגל יום האישה, האגודה שמחה לארח את אשת העסקים, היזמת החברתית ומייסדת ארגון “חדשנות: אפריקה” סיון יערי להרצאה מרתקת ובלתי נשכחת.

הצטרפו למסע אל המהפכה שחוללה הטכנולוגיה הישראלית בחיים ביבשת אפריקה, העצמת התושבים והעובדים ויצירת דימוי ישראלי חיובי, הכל בניצוחה של מנהיגות נשית לתפארת

מה מחכה לנו?

בהרצאתה מתארת סיון כיצד השימוש בטכנולוגיות הישראליות מחולל מהפכה בחיי היום-יום ברחבי יבשת אפריקה ומכתיר את היבשת השחורה כמובילה בתחום ניצול האנרגיה הסולארית למלחמה בעוני ובנחשלות. המסרים בהרצאה נוגעים בתחומים רבים המתקשרים עם עולמות תוכן ארגוניים ועסקיים כזיהוי הצורך מתוך החוסר, יזמות וניצול משאבים קיימים לטובת פתרונות שלעיתים נדמה כי היו שם תמיד.

סיון מדברת בהרצאה על העצמת עובדים, על היכולת להעניק לעובדים כלים מקצועיים ולהאדיר את יכולתם לתרום למטרות הארגון. כמו כן יודעת סיוון כיצד לגשר על פערים תרבותיים ולשלב למאמץ משותף ישראלים, אפריקאים ואחרים.

לצד מסרים אלו, חולקת סיוון מקום של כבוד גם לעצם הערך המוסף של מדינת ישראל שמתקבלת באפריקה כגואלת ומושיעה את בני היבשת ממקום של עוני ומסכנות על עבר עתיד טוב ומבטיח יותר. עצם המעורבות הישירה של הפרויקט בניהולה וניצוחה של סיוון בהארת בתי חולים, היכולת הבסיסית לשמור תרופות לאורך זמן בקירור, הבאת חשמל ותאורה בבית ספר , הפכו את סיון לשגרירה יוצאת דופן של ישראל.

מתי?

ההרצאה תתקיים ביום שני ה8.3
בשעה 19:00 בערב
כרטיסים מוזלים למשלמי/ות דמי רווחה

כרטיסים

דמי רצינות למשלמי דמי רווחה

10 ש״ח

מחיר רגיל

40 ש״ח