החיים הם הכל: מהיום-יום והשגרה שלנו ועד ימים של שיא ושפל. לכתוב משהו שמרגיש אמיתי כמו החיים לא תמיד מרגיש קל, אז הזמנו מישהי שפיצחה את השיטה.


מועדון הכתיבה “בין השורות” מזמין אותך למפגש מקוון נוסף, הפעם בנושא כתיבת רגעי חיים, ושמח ונרגש לארח את אחת המרצות המובילות בתחום –
יוספה אבן שושן!מה בתכנית?

סיפור הוא אוסף של רגעים, ולכן הרגע הוא היחידה האטומית הבסיסית של כל סיפור. בסדנה נתמקד בטכניקות לכתיבת רגעי חיים, ולאחר מכן נשתמש בטכניקה הזאת לאפיון דמות ולכתיבת יום בחייה. המשתתפים/ות יתרגלו בסדנה ויקבלו משוב מהמנחה ומשאר המשתתפים/ות.למי הפעילות מתאימה?

הפעילות מתאימה לכל מי שיש לו/ה סיפור שצריך טאץ’ של חיים ודמויות משכנעות ומקוריות. הכלים שנרכוש בסדנה מתאימים לכל מדיום וסוג כתיבה הדורשים נגיעה ברגש והאנושיות שלנו: רומן, סיפור קצר, תסריט, ספר ילדים, דרמה, פרוזה ועוד. הסדנה מתאימה גם לכתיבה מקצועית לרשתות חברתיות, עסקים, נאומים וכו’ – רגע אותנטי של חיים יכול לרגש את הקורא שלך ולהפוך אותו ללקוח הבא או לתומך נלהב בעמדתך!על המנחה

“כולנו רוצים לכתוב, לכולנו יש מה לספר”

יוספה אבן שושן היא ילידת ירושלים, מחזאית ומנחה של סדנאות כתיבה מאז שנת 1991. היא עבדה בצמוד לסופרים, מחזאים, תסריטאים, בעלי עסקים, וכל מי שחלום הכתיבה מתרוצץ בראשו. לאורך שנות עבודתה היא גילתה את הסודות של המוח היצירתי והכותב ופיתחה שיטה שמאפשרת לנו לאמץ בקלות זיכרון, דימוי או עולם פנימי של דמות אחרת ולכתוב רגעי חיים משכנעים.

אבן שושן סיימה בהצטיינות תואר שני בחוג לתאטרון באוניברסיטת תל אביב, וכן סיימה בהצטיינות את מגמת הבימוי של ה-DRAMA STUDIO LONDON. בין המחזות שכתבה משנת 1991 ועד היום: “עד שיקטף התפוח”, “מהפכניות” (בשיתוף דליה שימקו), “הנשף של יפו”, “אליסה בארץ הפלאות (ע”פ לואיס קרול) ועוד. 

יום שני ה- 1.11.2021
בין השעות 19:00-21:00

סדנה מעשית בה נלמד טכניקת כתיבה שניתן ליישם בכל סוג של כתיבה, סיפור סיפורים ויצירה

הסדנה תתקיים במתכונת מקוונת
באפליקציית Zoom

מקומות מוגבלים, מחיר אטרקטיבי במיוחד למשלמי/ות דמי רווחה!