חולם/ת על סטארט אפ או עבודה בהייטק?

רוצה לבדוק אם לרעיון שלך יש פונציאל להצליח ולהרשים משקיעים או מעסיקים? מתכנן/ת לעבוד בהייטק ורוצה לדעת איך מתחיל כל תהליך של הפקת מוצר או פיצ’ר חדש?

מועדון או״פ-טק מזמין אותך לפעילותו השנייה - הרצאת MVPower!

מדובר בהרצאה מאלפת בת שני חלקים עם אחד מטובי המומחים בתחום הייעוץ לסטארט אפים. נצא ממנה עם מסמך מוגדר למוצר משלנו!

מהו ה-MVP
ומדוע הוא חשוב בשבילך?

מוצר טכנולוגי זה דבר ענקי ומורכב, אבל כדי להציג רעיון למשקיע או ראש צוות צריך לצמצם אותו למרכיבים הבסיסיים ביותר שלו. הדרך לשם היא ה-MVP, קיצור של Minimum Viable Product. מדובר בגרסה הבסיסית והמינימליסטית ביותר של מוצר שיכולה לפעול ולהדגים את המאפיינים שלו, בלי יותר מדי “קישוטים” אבל עם כל מה שחיוני כדי להדגים אותו למי שצריך.

בניית MVP איכותי וממוקד מאפשרת לך להציג רעיון בצורה פשוטה ואטרקטיבית, להוכיח את הרצינות המקצועית שלך ולעשות בדיוק את מה שצריך לעשות בסטארט אפים: לבנות משהו מהר, לתקן אותו מהר ולהגיע לשוק עם הרעיון שלך במהירות האפשרית!

לדעת להכין או לתכנן MVP זה חשוב לא רק ליזמים, אלא לכל מי שעובד/ת או רוצה לעבוד בסטארט אפ או חברה טכנולוגית: היכולת לפשט רעיון היא קריטית לצורך בדיקתו בשוק או בתוך הארגון. בסטארט אפים במיוחד יש חשיבות רבה לבחינה מהירה של רעיונות, ובניית MVP מאפשרת לך לקחת משימה שניתנה לך, או רעיון ליוזמה טכנולוגית, ו-“להרים” אותו מהר למצב שהוא מתפקד ואפשר להדגים אותו. 

מה נלמד בהרצאה?

ההרצאה תתקיים בשני חלקים:

  • הצעדים החיוניים ביותר לדיוק רעיון המוצר, הבנת הלקוחות והשוק וכמובן בניית MVP מדויק
  • איך לפנות למשקיעים, ראשי צוות או מנכ”ל ולהשיג תמיכה ברעיון שלך (או השקעה כספית!)
בסוף הפעילות נצא עם מסמך מוגדר למוצר!

מתי ואיפה?


21.10.2020 בשעה 18:15
קמפוס רמת אביב- רחוב קלאוזנר 16, תל אביב

את ההרצאה יעביר נציג מטעם חברת Targo

חברת Targo עוזרת ליזמים, סטארט אפים וחברות שנמצאות בשלב ההתחלתי להשיג את המטרות העסקיות שלהן. הניסיון שלה במגוון רחב של תעשיות ותחומים מאפשר ללקוחותיה לקבל את ההחלטות הנכונות ולקדם את התהליכים הכי חשובים הנוגעים לסטארט אפ שלהם. החברה עובדת עם לקוחות עם חזון ותשוקה להיכנס לשוק ולקחת בו תפקיד דומיננטי.